Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

(Poradňa: 4)
(4 recenzie zákazníkov)

15,80  s DPH

 

Unikátny, vysoko účinný sprej na báze “Ozonidov”.

Určený na hojenie a prevenciu vaginálnych zápalov a infekcií. Obnovuje správne fyziologické funkcie vagíny-vulvy. Normalizuje vaginálny ekosystém. 100% prírodné zloženie.

URČENÝ PRI ŤAŽKOSTIACH

 • zápaly a infekcie (bakteriálne, vírusové, kvasinkové)
 • výtok, svrbenie, pálenie
 • vaginálna suchosť

Balenie 20 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Predáva sa aj v LEKÁRŇACH po celom Slovensku

 

Na sklade

Kategórie:

Popis

 

VULVOVAGI sprej na vaginálne zápaly je vysoko účinná 100% prírodná zdravotnícka pomôcka. Výrazne urýchľuje hojenie vaginálnych ťažkostí, bakteriálnych, vírusových a zápalových vaginóz a vaginitídy a je určený aj na preventívne používanie.

Efektívna prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. Je praktický a ľahko použiteľný.

VULVOVAGI obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátna patentovanou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

vaginálne

KOMU JE URČENÝ

VULVOVAGI® môžu používať dievčatá, dospelé i tehotné ženy.

AKO VULVOVAGI PÔSOBÍ

 • ničí baktérie, vírusy a plesne (kvasinky)
 • protizápalovo
 • regeneračne, podporuje tvorbu nového tkaniva
 • výrazne znižuje svrbenie a výtok

INDIKÁCIE

Pri zápale, infekcii, začervenaní, svrbení, pálení, vaginálnej suchosti, abnormálnej sekrécii a fyziologických zmenách zapríčinených hypoxiou (nedostatkom kyslíka).

AKO POUŽÍVAŤ

V akútnom období aplikujte prípravok aspoň dvakrát denne (ráno a večer) 2-3 vstreky po sebe, až do úplného vymiznutia príznakov. V udržiavacej fáze aplikujte raz denne (najlepšie večer) po dobu jedného až dvoch týždňov. Vďaka dvojitému vymeniteľnému aplikátoru je možné aplikovať vnútorne i na vonkajšiu časť genitálií. Doba ošetrovania závisí na rýchlosti zmiernenia či vymiznutia príznakov.

 

ZLOŽENIE

 • OzoilE® (patent. zložka – stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
 • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z koreňa Sladovky hladkoplodej) – má výrazný účinok proti svrbeniu. Zvláčňuje sliznicu vagíny- vulvy.
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listov Čajovníka) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
 • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory

 

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje:

OZONIDY z ozonizovaného, extra panenského olivového oleja, ktoré pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

 

4 recenzie k Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

 1. Lucie Hašková – Jesenice

  Zakúpila som a používala už počas tehotenstva prípravok Vulvovagi na diskomfort.
  Prípravok pomohol vnútorne aj lokálne, zmiernil nepríjemné pocity a nedráždil.
  Užívala som následne aj po šestonedelí, kde naozaj upravil výtoky.

 2. Petra Smetanová – Český Krumlov

  Zakúpila som si sprej Vulvovagi, pretože som už na opakované zápaly vyskúšala mnoho prípravkov bez nejakých úspechov. Tento sprej má jednoduché použitie a je účinný. Bohužiaľ už musím objednať ďalšie, pretože sa mi problémy vracajú. Po vašom výrobku ale siahnem rada.

 3. Karolina Kubíčková – Havířov

  S produktom som veľmi spokojná. Pomohol mi od zápalu už po niekoľkých použitiach.

 4. Jana Součková

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonka. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tu sa nás môžete opýtať na produkt Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

Máte otázku k produktu?


Hosť
Ludmila Horáková
2. 8. 2021

Chcela by som vedieť, či mi Vulvovagi pomôže, keď trpím vonkajším intímnym pálením spojeným so začervenaním a opuchom a pocitom sucha?

Podpora

Vulvovagi sprej je ideálny produkt pre tento typ problému. Vďaka prírodnej zložke Ozoile® (ozonidy stabilizované vitamínom E), pôsobí Vulvovagi na zápaly, opuchy, svrbenie, pálenie a má za cieľ obnoviť prirodzené prostredie. Vulvovagi sprej je tiež vybavený dávkovačom (aplikátorom) pre vnútornú aplikáciu.
Ak máte problém len vonkajší a vyznačuje sa extrémnou suchosťou, odporúčam vyskúšať tiež krém Banival. Banival okrem Ozoile® obsahuje cera alba (biely včelí vosk), ktorý vytvára ochrannú bariéru proti vonkajšiemu podráždeniu a spoločne s kyselinou hyalurónovou zvyšuje miestnu hydratáciu tkaniva.
Pri oboch prípravkoch nie sú známe žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky a možno ich používať po dlhú dobu, a to ako v akútnej fáze, tak aj v udržiavacej fáze. V akútnej fáze odporúčame dve aplikácie denne po dobu jedného týždňa až desiatich dní, potom môžete prejsť na jednu aplikáciu za deň, a nakoniec na jednu aplikáciu dvakrát alebo trikrát týždenne, ako údržbu či prevenciu.

Hosť
Lucie Kalousková
14. 7. 2021

Rada by som vedela, či má produkt nejaký prínos v liečbe bradavíc? Či nejakým spôsobom môže prispieť k ich eliminácii? Má nejaký vplyv na vírus, ktorý ich spôsobuje? Ďakujem veľmi.

Podpora

Vážená zákazníčka, prípravok Vulvovagi možno bezpečne použiť v prípade bradavíc, kedy podporuje ich reabsorpciu. V prípadoch, kedy môžu spôsobiť miernu bolesť, svrbenie a pálenie, je Vulvovagi vďaka obsahu zložky Ozoile® schopný rýchlo zasiahnuť. Ozoile® je patentová zložka, ktorá podporuje obnovu tkaniva a má tiež mikrobicídny účinok. Inaktivuje vírusy, preto môže byť v tejto situácii tiež účinný. Mnoho bradavíc je spôsobených vírusmi, ktoré sa usadzujú v tkanivách, čo spôsobuje poruchu bunkovej funkcie. Ozoile® podporuje regeneráciu tkaniva, uvoľňuje kyslík do tkanív, čím sa lepšie bráni vírusom a infekciám všeobecne.