Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

(Poradňa: 10)
(4 recenzie zákazníkov)

15,80  s DPH

 

Unikátny, vysoko účinný sprej na báze “Ozonidov”.

Určený na hojenie a prevenciu vaginálnych zápalov a infekcií. Obnovuje správne fyziologické funkcie vagíny-vulvy. Normalizuje vaginálny ekosystém. 100% prírodné zloženie.

URČENÝ PRI ŤAŽKOSTIACH

 • zápaly a infekcie (bakteriálne, vírusové, kvasinkové)
 • výtok, svrbenie, pálenie
 • vaginálna suchosť

Balenie 20 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Predáva sa aj v LEKÁRŇACH po celom Slovensku

 

Na sklade

Popis

 

VULVOVAGI sprej na vaginálne zápaly je vysoko účinná 100% prírodná zdravotnícka pomôcka. Výrazne urýchľuje hojenie vaginálnych ťažkostí, bakteriálnych, vírusových a zápalových vaginóz a vaginitídy a je určený aj na preventívne používanie.

Efektívna prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. Je praktický a ľahko použiteľný.

VULVOVAGI obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátna patentovanou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

vaginálne

KOMU JE URČENÝ

VULVOVAGI® môžu používať dievčatá, dospelé i tehotné ženy.

AKO VULVOVAGI PÔSOBÍ

 • ničí baktérie, vírusy a plesne (kvasinky)
 • protizápalovo
 • regeneračne, podporuje tvorbu nového tkaniva
 • výrazne znižuje svrbenie a výtok

INDIKÁCIE

Pri zápale, infekcii, začervenaní, svrbení, pálení, vaginálnej suchosti, abnormálnej sekrécii a fyziologických zmenách zapríčinených hypoxiou (nedostatkom kyslíka).

AKO POUŽÍVAŤ

V akútnom období aplikujte prípravok aspoň dvakrát denne (ráno a večer) 2-3 vstreky po sebe, až do úplného vymiznutia príznakov. V udržiavacej fáze aplikujte raz denne (najlepšie večer) po dobu jedného až dvoch týždňov. Vďaka dvojitému vymeniteľnému aplikátoru je možné aplikovať vnútorne i na vonkajšiu časť genitálií. Doba ošetrovania závisí na rýchlosti zmiernenia či vymiznutia príznakov.

 

ZLOŽENIE

 • OzoilE® (patent. zložka – stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
 • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z koreňa Sladovky hladkoplodej) – má výrazný účinok proti svrbeniu. Zvláčňuje sliznicu vagíny- vulvy.
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listov Čajovníka) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
 • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory

 

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje:

OZONIDY z ozonizovaného, extra panenského olivového oleja, ktoré pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

 

4 recenzie k Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

 1. Lucie Hašková – Jesenice

  Zakúpila som a používala už počas tehotenstva prípravok Vulvovagi na diskomfort.
  Prípravok pomohol vnútorne aj lokálne, zmiernil nepríjemné pocity a nedráždil.
  Užívala som následne aj po šestonedelí, kde naozaj upravil výtoky.

 2. Petra Smetanová – Český Krumlov

  Zakúpila som si sprej Vulvovagi, pretože som už na opakované zápaly vyskúšala mnoho prípravkov bez nejakých úspechov. Tento sprej má jednoduché použitie a je účinný. Bohužiaľ už musím objednať ďalšie, pretože sa mi problémy vracajú. Po vašom výrobku ale siahnem rada.

 3. Karolina Kubíčková – Havířov

  S produktom som veľmi spokojná. Pomohol mi od zápalu už po niekoľkých použitiach.

 4. Jana Součková

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonka. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

Máte otázku k produktu?


Hosť
Karol
19. 1. 2022

Môžem s manželom mať pohlavný styk, keď používam Vulvovagi sprej?

Podpora

Počas obdobia používania môžete mať pohlavný styk.

Hosť
Frantová S.
10. 1. 2022

Dobrý deň, pomôže mi produkt pri vaginálnej atrofii v menopauze? Ďakujem

Podpora

Dobrý deň,
vďaka svojej zvláčňujúcej povahe je Vulvovagi zvlášť vhodný pre boj proti suchosti a atrofii typickej pre menopauzu. Nielen to, OZOILE® uvoľňuje kyslík do tkanív, podporuje regeneráciu a znižuje zápal. Je účinný na prejavy ako je svrbenie, podráždenie, pálenie a suchosť sliznice a tiež dáva produktu dôležitý kontrolný účinok na mikrobiálne osídlenie, ktoré počas menopauzy často prechádza zmenami, vďaka ktorým je prostredie zraniteľné a citlivejšie na útok patogénov.

Hosť
Marta
10. 8. 2021

Ahoj, je vhodné produkt používať aj počas menštruácie?

Podpora

Ano, Vulvovagi môžete použiť kedykoľvek počas menštruačného cyklu.

Hosť
Ludmila Horáková
2. 8. 2021

Chcela by som vedieť, či mi Vulvovagi pomôže, keď trpím vonkajším intímnym pálením spojeným so začervenaním a opuchom a pocitom sucha?

Podpora

Vulvovagi sprej je ideálny produkt pre tento typ problému. Vďaka prírodnej zložke Ozoile® (ozonidy stabilizované vitamínom E), pôsobí Vulvovagi na zápaly, opuchy, svrbenie, pálenie a má za cieľ obnoviť prirodzené prostredie. Vulvovagi sprej je tiež vybavený dávkovačom (aplikátorom) pre vnútornú aplikáciu.
Ak máte problém len vonkajší a vyznačuje sa extrémnou suchosťou, odporúčam vyskúšať tiež krém Banival. Banival okrem Ozoile® obsahuje cera alba (biely včelí vosk), ktorý vytvára ochrannú bariéru proti vonkajšiemu podráždeniu a spoločne s kyselinou hyalurónovou zvyšuje miestnu hydratáciu tkaniva.
Pri oboch prípravkoch nie sú známe žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky a možno ich používať po dlhú dobu, a to ako v akútnej fáze, tak aj v udržiavacej fáze. V akútnej fáze odporúčame dve aplikácie denne po dobu jedného týždňa až desiatich dní, potom môžete prejsť na jednu aplikáciu za deň, a nakoniec na jednu aplikáciu dvakrát alebo trikrát týždenne, ako údržbu či prevenciu.

Hosť
Lucie Kalousková
14. 7. 2021

Rada by som vedela, či má produkt nejaký prínos v liečbe bradavíc? Či nejakým spôsobom môže prispieť k ich eliminácii? Má nejaký vplyv na vírus, ktorý ich spôsobuje? Ďakujem veľmi.

Podpora

Vážená zákazníčka, prípravok Vulvovagi možno bezpečne použiť v prípade bradavíc, kedy podporuje ich reabsorpciu. V prípadoch, kedy môžu spôsobiť miernu bolesť, svrbenie a pálenie, je Vulvovagi vďaka obsahu zložky Ozoile® schopný rýchlo zasiahnuť. Ozoile® je patentová zložka, ktorá podporuje obnovu tkaniva a má tiež mikrobicídny účinok. Inaktivuje vírusy, preto môže byť v tejto situácii tiež účinný. Mnoho bradavíc je spôsobených vírusmi, ktoré sa usadzujú v tkanivách, čo spôsobuje poruchu bunkovej funkcie. Ozoile® podporuje regeneráciu tkaniva, uvoľňuje kyslík do tkanív, čím sa lepšie bráni vírusom a infekciám všeobecne.