Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly

15,80  s DPH

 

Unikátny, vysoko účinný sprej na báze “Ozonidou”. Určený pre liečbu a prevenciu vaginálnych zápalov a infekcií. Obnovuje správne fyziologické funkcie vagíny-vulvy. Normalizuje vaginálne ekosystém.

Balenie 20 ml.

 

URČENÝ PRI ŤAŽKOSTIACH

  • zápaly a infekcie (bakteriálne, vírusové, kvasinkové)
  • výtok, svrbenie, pálenie
  • vaginálnu suchosť

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

  • OzoilE® (patent. složka – stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
  • Kyselina Glycyrrhetinová (extrakt z koreňa Lékořice) – má výrazný účinok proti svrbeniu. Zvláčňuje sliznicu vaginy- vulvy.
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z listov Čajovníka) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
  • neobsahuje konzervanty ani stabilizátory
Kategórie:

Popis

VULVOVAGI je vysoko účinný 100% prírodný zdravotnícky prípravok. Na liečbu a prevenciu vaginálnych ťažkostí, bakteriálnych, vírusových a zápalových vaginóz a vaginitída.

Účinná a prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. Je praktický a ľahko použiteľný.

VULVOVAGI obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátna patentovanou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

vaginálne

KOMU JE URČENÝ

VULVOVAGI® môžu používať dievčatá, dospelých i tehotné ženy.

 

AKO VULVOVAGI PÔSOBÍ

  • ničí baktérie, vírusy a plesne (kvasinky)
  • protizápalovo a protisvrbivo
  • regeneračne, podporuje tvorbu nového tkaniva

INDIKÁCIE

Pri zápale, infekcii, začervenanie, svrbenie, pálenie, vaginálne suchosti, abnormálne sekréciu a fyziologických zmenách zapríčinených hypoxiou (nedostatkom kyslíka).

AKO POUŽÍVAŤ

V akútnom období aplikujte prípravok aspoň dvakrát denne (ráno a večer) 2-3 vstreky po sebe, až do úplného vymiznutia príznakov. V udržiavacej fáze aplikujte raz denne (najlepšie večer) po dobu jedného až dvoch týždňov. Vďaka dvojitému vymeniteľnému aplikátoru je možné aplikovať vnútorne i na vonkajšiu časť genitálií. Doba liečby závisí na rýchlosti zmiernenie či vymiznutí príznakov.

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbenie. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonid.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vulvovagi – sprej na vaginálne zápaly”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *