patent Ozoile

rovnice-ozoile-SK

ČO JE OZOILE

OzoilE® je patentovaná zlúčenina talianskej spoločnosti ERBAGIL, získaná ekologickým procesom. Jedná sa o spojenie ozónu, kyseliny olejovej a acetátu vitamínu E. Prípravky na báze OzoilE sú 100% prírodnou alternatívou syntetických liekov a steroidov, na použitie na kožu a sliznicu. Výrazne podporujú hojenie, pôsobia proti zápalu, opuchu, bolesti a svrbeniu. Pôsobia tiež proti baktériám, vírusom, kvasinkám a plesniam. Bez vedlejších a nežádoucích účinků.

STABILNÉ OZONIDY SK

ÚČINNOSŤ OZOILE

Ozoile® podporuje fyziologické procesy dôležité pre priaznivé hojenie, a to vďaka univerzálnej účinnosti redukčne oxidačných reakcií. Vďaka bioperoxidom sú membrány baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní oxidované a mikroorganizmy odumierajú. Na druhej strane, u vyšších organizmov ako sú ľudia, bioperoxidy v necytotoxických koncentráciách posilňujú v bunkách žiadúcu odozvu imunitného systému. Ozoile® preto posilňuje imunitné reakcie človeka, pomáha zbavovať tkanivá zápalu, regeneruje ich a chráni pred patogénnymi mikroorganizmami.

Ozoile: výroba

Ozoile®, stabilné ozonidy s acetátom vitamínu E, sa vyrábajú v laboratóriu. Čistý kyslík alebo okolitý vzduch sú dopravované do ozonizačného stroja, ktorý premieňa kyslík na zmes kyslíka a ozónu v rôznych koncentráciách. Táto zmes potom prebubláva matricou, ktorá je ozonizovaná v reaktore. Matricou je v tomto prípade organický, extra panenský olivový olej, ktorý má vyššiu biologickú aktivitu, v porovnaní s bežnými olejmi. Olej je produkovaný z biologicky vypestovanej odrody olív Ortolana del Sannio. Celý proces, ktorý vedie k produkcii Ozoile®, prebieha za kontinuálnej regulácie teploty a tlaku.

Ozoile: AKO FUNGUJE

Ozoile® je účinná zlúčenina ozonizovaného extra panenského olivového oleja a acetátu vitamínu E. Pôsobí ako biologický induktor. Stimuluje endogénny obranný systém, pôsobí protizápalovo a antimikrobiálne. Ozoile® privádza kyslík do tkanív, podporuje rýchlu regeneráciu tkanív a opravu kožných a slizničných lézií.

MIKROBICÍDNY ÚČINOK OZOILE

Ozoile® má tiež širokospektrálne mikrobicídne účinky vďaka svojej vysokej priľnavosti k obalom mikróbov a vďaka oxidačnému účinku bioperoxidov.

Nasledujúca súhrnná tabuľka ukazuje účinnosť Ozoile®. Testy in vitro vykonávané Univerzitou v Pavii preukazujú schopnosť Ozoile® inhibovať bakteriálny a fungálny rast.

ozoile bakterie SK
Hojenie zapalov