Recenzie

 • I.S. Meszárosová Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  S Vulvovagi sprejom som veľmi spokojná,
  Okrem klasického využitia na gynekologické zápaly (po rokoch prvá vec ktorá mi zaberá, aj stav pleti sa mi výrazne zlepšil) mi pomohol aj pri uzdravovaní mykózy resp kvasiniek na nechte na nohe, resp na nechtoch na nohách,
  Spravila som totiž pokus, či by zabral aj na mykózu resp kvasinky takéhoto charakteru a uzdravujúci efekt je veľmi výrazný.

  Mala som totiž problém dlhé roky uzdraviť necht na palci na nohe; niekoľko krát (pre úrazy) mi totiž zliezol a bol sám o sebe zhrubnutý, plus som mala palec kedysi aj zlomený, imunitne tá časť tela asi na tom nie je nejak extra dobre a teda som na poškodený necht ľahko chytila infekciu,
  Problém sa mi časom preniesol aj na druhý palec na nohe,
  Vyskúšala som za celé roky všeličo, od klasických až cez prírodné prostriedky, stav sa mi však až teraz pri používaní tohto spreja od Vás zlepšil.

  Mám totiž atopickú kožu, citlivú na akékoľvek vysúšanie a všetky aj iné prírodné prostriedky čo som vyskúšala boli, síce na báze éterických olejov avšak, rozpustených v alkohole; pričom obsiahnutý alkohol v tých prípravkoch mi stav nechtu viac menej možno ešte zhoršoval,
  Tento sprej od Vás mi teda vyhovuje aj vzhľadom na olejové zloženie a pritom pôsobí antimikrobiálne a antimykoticky.

  22.08.2022
 • Květa DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Tovar-krém už týždeň používam, som veľmi spokojná, mala som veľké bolesti zápästia po zlomenom lakti, a už ustupujú. Odporúčam, ide o krém, ktorý môžem bez vedľajších účinkov mazať dlhšiu dobu.
  Som spokojná.

  02.08.2022
 • Anna Vyslouzilova OTORIG - ušné kvapky

  Objednala som si kvapky na preventívne čistenie, ale aj kvôli tomu, že trpím ochorením tinnitus, ktoré sa nedá veľmi liečiť. Kvapky (neviem, či je to len placebo alebo som si to vsugerovala), ale pískanie a šumenie v ušiach sa zmiernilo na hranicu, kedy sa dá v pokoji zaspať, a bez toho, aby ma pískanie budilo počas noci. Pre čistené úplne ideálne, príjemne chladí a pri čistení ucho nezapácha a nebolí. Je to už môj druhý produkt, s ktorým som úplne spokojná (odporúčam krém Procten – tiež patrí k ozónom).

  21.07.2022
 • Anna K. Procten - krém na hemoroidy

  Najprv musím upozorniť, že moja recenzia nie je žiadna platená spolupráca, či inak dohodnuté, chcem poradiť a pomôcť všetkým, čo majú problémy nielen s hemoroidmi, ale trápi ich problémy v oblasti konečníka.
  Hemoroidy máme každý a nie je za čo sa hanbiť, niekomu sa objavia a má s nimi problémy a niekomu nie. Sama za seba musím povedať, že po niekoľkých zbytočne kúpených produktoch odporúčaných či dokonca predpísaných na predpis, mi nič iné také účinné, ako je tento výrobok (pre mňa naozaj zázrak), nepomohlo. Keby som to vedela, že niečo také existuje a že to naozaj pomáha po pár naneseniach, ušetrila by som si nervy, svoju peňaženku a čas strávený v ordináciách u lekárov. A hlavne dni, keď som už nemohla sedieť, trápila sa bolesťou a nevedela, čo robiť. Naozaj ďakujem tomu, kto toto vymyslel. Uľavilo sa mi o 1000%.

  20.07.2022
 • Denisa M. ACNOZOIL - KRÉM NA AKNÉ

  Funguje! Používam ho iba chvíľu a vyrážky sú preč. Najlepší krém na pleť s akné. Už nesmie chýbať v mojej dennej rutine!

  14.07.2022
 • Katarína K. OTORIG - ušné kvapky

  S týmito kvapkami som spokojná. Pomohli tak, kde antibiotická liečba nezabrala. Používam pravidelne.

  11.07.2022
 • Helena Novotna 2X NEUROFISIODOL - emulgél na neuropatie a neuralgie

  Krém Neurofisiodol používam od marca na bolesť nervového pôvodu v ruke, ktorá nastala po vpichu ihly pred uvedením do anestézie. Nie je to ešte celkom dobré, ale stav sa zreteľne zlepšuje. Bez krému som znižovanie bolesti nepozorovala. Som s ním spokojná – dobre sa rozotiera, celkom dlho sa vstrebáva, ale nie je to nepríjemné. Oceňujem zloženie bez zbytočnej chémie. Krém nezanecháva zvyšky a je cítiť mierne po bylinkách.

  10.07.2022
 • Andrea K. Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Trápilo ma po dobraní silných antibiotík svrbenie a pálenie, dostala som od Dr. mnoho prípravkov na recept, potom skúšala obnoviť vaginálnu mikroflóru rôznymi laktobacilmi a ďalšími preparátmi a nič nepomáhalo. Potom som narazila na tento sprej a po asi 7 dňoch sa mi stav zlepšil. Teraz striekam pravidelne a problémy už nemám. Keď už neviete čo by zabralo, tak toto naozaj funguje a som za to veľmi vďačná.

  09.07.2022
 • Simona R. Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Vplyvom hormonálnych zmien som začala trpieť tzv. lišajom vulvy. Začala som trpieť vaginálnou suchosťou s tým, že sa mi tvorili bolestivé prasklinky. Lekárka mi predpísala mastičku s kortikoidmi s konštatovaním, nech nečakám žiadny zázrak, že je to beh na dlhú trať. Namiesto mastičky som začala hľadať na internete iný spôsob liečby, až som narazila na Vulvovagi sprej a Idrozoil umývaciu emulziu. Klobúk dole po prvej aplikácii som mala do rána prasklinky zahojené. Prípravky užívam pravidelne pol roka. Počas tejto doby sa mi neurobila ani jedna prasklina, vulva je krásne hydratovaná, vaginálna suchosť je preč. Určite budem s týmito výrobkami pokračovať a odporúčať ďalej.

  30.06.2022
 • Jana F. Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Často trpím infekciami a mykózou a voľné dostupné prípravky už mi veľmi nepomáhajú, ale musím povedať, že s týmto prípravkom som zatiaľ spokojná. Jediné, čo je mi dosť nepríjemné, neviem prečo, ale vadí mi zápach prípravku, smrdí mi.

  29.06.2022
 • Aneta S. PSOZOIL - KRÉM NA LUPIENKU

  používame dlhodobo na psoriázu, maximálna spokojnosť, krásne premastí a nedráždi kožu

  27.06.2022
 • Petra S. DERMOZOIL – KRÉM NA DERMATITÍDY

  Môj syn sa osypal po očkovaní, Dermozoil pokožku veľmi rýchlo upokojil, začervenanie zmizlo cez noc, vyrážka do dvoch dní. Krém môžem odporučiť aj na upokojenie podráždenej kože po holení, prípadne aj ako super prípravok na veľmi suché a namáhané ruky.

  22.06.2022
 • Zuzana Rihova SADA ACNOZOIL + IDROZOIL NA PROBLEMATICKÚ PLEŤ

  Objednané opakovane, naozaj viditeľné zlepšenie kvality aj štruktúry pleti, krásne vyhladí, toto duo vrelo odporúčam 🙂

  05.06.2022
 • Jaroslav Procten - krém na hemoroidy

  Krém mi pomohol. Po prečítaní recenzie pána Zdenka že už vyskúšal veľa mastí a čípkov som krém objednal a neľutujem. Do druhého dňa svrbenie prestalo. Odvtedy som krém nepotreboval, píšem recenziu s odstupom cca mesiac.

  02.06.2022
 • Marcela L. Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Používam už rok a pol pravidelne 2xtýždenne a od tej doby neviem čo je to mykóza alebo zápal močových ciest, mám po ňom príjemný pocit aj na konci menštruácie, vzhľadom k mojej alergii na laktózu som mávala nižšie pH v pošve a vďaka používaniu tohto spreja je všetko v poriadku

  26.05.2022
 • Pavel L. Banival - krém na zápaly žaluďa a predkožky

  Môžem odporučiť. Banival mi rýchlo uľavil od svrbenia, pálenia a zápalu.

  16.05.2022
 • Michaela Vikanova VULVOVAGI + IDROZOIL

  S produktmi od vás som milo prekvapená a spokojná 🙂

  16.05.2022
 • Peter O. BANIVAL + IDROZOIL

  Môžem odporučiť. Používanie týchto produktov mi pomohlo s mojimi problémami.

  09.05.2022
 • Marcela Sedlakova DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Používam pri občasných bolestiach chrbta a pol hodiny po namazaní je bolesť preč, supeeeeer

  08.05.2022
 • Pavlína Veselá PSOZOIL - KRÉM NA LUPIENKU

  S týmto krémom máme skvelé skúsenosti, osvedčil sa nám, preto sme ho opätovne objednali.

  08.05.2022
 • Lucie Hašková 2x VULVOVAGI - sprej na vaginálne zápaly

  Zakúpila som a používala už počas tehotenstva prípravok Vulvovagi na diskomfort.
  Prípravok pomohl vnútorne aj lokálne, zmírnil nepríjemné pocity a nedráždil.
  Užívala som následne aj po šestonedelí, kde naozaj upravil výtoky.

  04.05.2022
 • Petra Smetana Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Zakúpila som si sprej Vulvovagi, pretože som už na opakované zápaly vyskúšala mnoho prípravkov bez nejakých úspechov. Tento sprej má jednoduché použitie a je účinný. Bohužiaľ už musím objednať ďalšie, pretože sa mi problémy vracajú. Po vašom výrobku ale siahnem rada.

  30.04.2022
 • Jana Procten - krém na hemoroidy

  Dnes mi dorazil krém na hemoroidy. Objednala som si ho na základe recenzie pána Zdenka na internete a som nadšená. Hneď po prvom namazaní úľava!!! Môžem len odporučiť!

  19.04.2022
 • Peter Š. PROCTEN + IDROZOIL

  So zakúpenými prípravkami som maximálne spokojný. Používal som na liečbu hemoroidov.

  18.04.2022
 • Alexandra F. 2x IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  bola som veľmi spokojná, najmä s prípravkom IDROZOIL, ktorý je pre mňa nepostrádateľný v starostlivosti o pleť. Trpím atopickým ekzémom a žiadny iný prípravok na umývanie tváre nie je k mojej pleti tak šetrný ako IDROZOIL. Práve v tejto neľahkej dobe, keď nosenie rúška zhoršuje stav pleti – suchá, podráždená, začervenaná pokožka mi IDROZOIL preukazuje neoceniteľnú službu.

  16.04.2022
 • Iveta P. VULVOVAGI + IDROZOIL

  Našla som tento prípravok náhodne na internete, vyskúšala ho pre dlhodobé vaginálne problémy so svrbením a bola som hneď po prvých aplikáciách milo prekvapená, naozaj zaberá, používam aj umývaciu emulziu Idrozoil gél a objednávam znova ďalšie balenie ako gélu, tak vaginálneho spreja, oboje výborne pomáha .

  15.04.2022
 • Jaroslava H. SADA PSOZOIL + IDROZOIL NA POKOŽKU S LUPIENKOU

  Super pomocníci na problematickú pokožku. Umývací roztok nedráždi a krém nesvrbí a krásne sa vstrebáva.

  14.04.2022
 • Karolina Kubickova Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  S produktom som veľmi spokojená. Pomohol mi od zápalu už po niekoľkých použitiach.

  13.04.2022
 • Zuzana Maxová Procten - krém na hemoroidy

  Bola som presvedčená, že chvála na tento krém je len reklama, ale je naozaj účinný a doslovne človek už po pár hodinách pocíti úľavu.

  26.03.2022
  • Adam Štencl - Ozonidy.sk Procten - krém na hemoroidy

   Dobrý den, paní Maxová,

   děkujeme Vám za pěknou recenzi. Jsme rádi, že Vám PROCTEN pomohl. Zpětná vazba, jako ta Vaše, je pro nás motivací dále se snažit pomáhat ke zdraví lidem pomocí kvalitních a inovativních přípravků.

   V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

   S přáním pěkného dne

   Adam Štencl EMPOLAS s.r.o.

   24.05.2022
 • Lenka Dejdarová SADA DERMOZOIL + IDROZOIL NA DERMATITIDY

  Jediné produkty, ktoré dcérke pomáhajú na atopický ekzém!

  24.03.2022
 • Michaela C. 2x VULVOVAGI - sprej na vaginálne zápaly

  Vulvovagi funguje! Rada maškrtím a nepríjemným efektom často býva, bohužiaľ, kvasinková infekcia. Na odporúčanie som vyskúšala váš sprej a som nadšená jeho rýchlym účinkom! Ďakujem a nabudúce objednám rovno dva.

  23.03.2022
 • Iveta S. 2x VULVOVAGI - sprej na vaginálne zápaly

  Našla som tento prípravok náhodne na internete, vyskúšala ho pre dlhodobé vaginálne problémy so svrbením a bola som hneď po prvých aplikáciách milo prekvapená, naozaj zaberá, používam aj umývaciu emulziu Idrozoil gél a objednávam znova ďalšie balenie ako gélu, tak vaginálneho spreja, oboje výborne pomáha.

  11.03.2022
 • Jana Souckova Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonku. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

  24.02.2022
 • Peter Banival - krém na zápaly žaluďa a predkožky

  Môžem odporučiť. Používaním týchto produktov mi pomohlo s mojimi problémami.

  22.07.2021
 • Lucia 2x IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Výborný čistiaci prípravok, máme problém so seboreou u staršieho syna v hlave a mladšieho bábätka s chrastami na hlavičke. Po opakovaných aplikáciách výrazné upokojenie a čistiaci účinok. Odporúčam všetkým.

  22.07.2021
 • Michaela Vítková 2x OTORIG - ušné kvapky

  Vyskúšala som ušné kvapky Otorig a bola som veľmi spokojná. Často ma boleli uši, buď že mi do nich „nafúkalo“ pri športe alebo sa do nich dostali nejaké nečistoty a vznikol zápal. Kvapky mi od bolesti pomohli, krásne ich upokojili a navyše veľmi príjemne voňajú po olivovom oleji a bylinkách. Super produkt. Odporúčam rozhodne vymeniť aj za vatové tyčinky, ktoré vám môžu spôsobiť zranenia.

  22.07.2021
 • Hanka 2X NEUROFISIODOL - emulgél na neuropatie a neuralgie

  Dlhú dobu som trpela pocitmi brnenia na chodidlách. Vyskúšala som prípravok Neurofisiodol a som s ním veľmi spokojná. Pomohol mi vyriešiť môj problém a musím povedať, že teraz už ma pocity brnenia netrápia. A keby znovu začali, viem, “po čom mám siahnuť”. Prípravok zaujal aj môjho lekára neurológa.

  22.07.2021
 • Zdenek 2x PROCTEN - krém na hemoroidy

  Úplne môžem odporučiť tento výrobok !!! dva mesiace sa trápim kvôli hemoroidom, v lekárňach nakúpené veľa mastí a čípkov k ničomu. Krém Procten ihneď po aplikácii upokojujúci stav uvoľnený, lepšia nálada naozaj pomohol ihneď, odporúčam otestovať všetkým čo majú problémy v oblasti konečníka. Som nad mieru spokojný upozorňujem že túto recenziu dávam celkom dobrovoľne a popisujem tu svoje pocity. Ale som prekvapený ako to rýchlo zafungovalo na 100%

  22.07.2021
 • Jana Součková 2x VULVOVAGI - sprej na vaginálne zápaly

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonka. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

  22.07.2021
 • Světlana Fašinová PROCTEN + IDROZOIL

  Už po prvom pôrode som začala mať problém s hemoroidmi. Po druhom sa problémy ešte zhoršili a pretrvávajú do súčasnosti. Používala som rôzne masti, vrátane tých na báze dubovej kôry, ktoré síce pomohli, ale trvalo to nejaký čas, prípadne bola liečba sprevádzaná po namazaní ešte väčším pálením. Po použití Proctenu k žiadnemu páleniu po jeho použití nedochádzalo, naopak prakticky hneď som pocítila obrovskú úľavu, používala som ho tak často, ako možnosti dovolili-pokojne aj 5x denne, už na druhý deň bolo po ťažkostiach so svrbením a pálením, ktoré hemoroidy sprevádzajú a došlo aj k ich zmenšeniu-v porovnaní s inými prípravkami rozhodne ďaleko rýchlejšie. Od prvého použitia na neho nedám dopustiť, je to produkt, ktorý zaberá a zmierni bolesť hemoroidov do pár minút a navyše je 100% prírodný!

  22.07.2021
 • Pavel Svatoň OTORIG - ušné kvapky

  Výborný prípravok na zápaly stredného ucha. Pomohol mi opakovane.
  Tieto kvapky som využil pri bolesti ucha počas prechladnutia. Stačili 3 kvapky a bolesť zmizla za 30 minút.

  09.06.2021
 • Lucie Hašková – Jesenice VULVOVAGI + IDROZOIL

  Zakúpila som a používala už počas tehotenstva prípravok Vulvovagi na diskomfort.
  Prípravok pomohol vnútorne aj lokálne, zmiernil nepríjemné pocity a nedráždil.
  Užívala som následne aj po šestonedelí, kde naozaj upravil výtoky.

  29.04.2021
 • Lucie Hašková – Jesenice Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Zakúpila som a používala už počas tehotenstva prípravok Vulvovagi na diskomfort.
  Prípravok pomohol vnútorne aj lokálne, zmiernil nepríjemné pocity a nedráždil.
  Užívala som následne aj po šestonedelí, kde naozaj upravil výtoky.

  29.04.2021
 • Petra Penaková - Olomouc OTORIG - ušné kvapky

  Kvapky do uší splnili moje očakávania a hlavne mi pomohli.

  29.04.2021
 • Ivana Procten - krém na hemoroidy

  Konečne dobrá mastička na moje problémy, pomohla hneď! Odporúčam !!

  29.04.2021
 • Martin P. DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Dolarenom som si večer namazal boľavé lýtka po dlhom behu na lyžiach. Do rána veľká úľava od bolesti a celkovo bezva pocit. Mohol som ísť znovu na ďalšiu túru. Za mňa vynikajúci produkt!

  29.04.2021
 • Petra Smetanová – Český Krumlov Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Zakúpila som si sprej Vulvovagi, pretože som už na opakované zápaly vyskúšala mnoho prípravkov bez nejakých úspechov. Tento sprej má jednoduché použitie a je účinný. Bohužiaľ už musím objednať ďalšie, pretože sa mi problémy vracajú. Po vašom výrobku ale siahnem rada.

  31.03.2021
 • Petra Penaková – Olomouc OTORIG - ušné kvapky

  S ušnými kvapkami som spokojná. Pomohli mi.

  31.03.2021
 • Dana Urbánková – České Budějovice Procten - krém na hemoroidy

  Používam tento produkt a som s ním veľmi spokojná. Môžem len odporučiť.

  31.03.2021
 • Mgr. Jindřiška Balajová – Hodonín NEUROFISIODOL - emulgél na neuropatie a neuralgie

  Prípravky spĺňajú moje očakávania, budem používať dlhodobo, lebo okamžitá pomoc na moje problémy nie je.
  Ale zmierňujú ich a nedochádza k zhoršeniu.
  Som veľmi rada, že som ich objavila.

  31.03.2021
 • Ondřej Velek – Chroboly DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Prípravky pomáhajú a môžem len odporučiť.

  31.03.2021
 • Alexandra Forštová – Příbram IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Bola som veľmi spokojná, najmä s prípravkom IDROZOIL, ktorý je pre mňa nenahraditeľný v starostlivosti o pleť. Trpím atopickým ekzémom a žiadny iný prípravok na umývanie tváre nie je k mojej pleti tak šetrný ako IDROZOIL. Práve v tejto neľahkej dobe, keď nosenie rúška zhoršuje stav pleti – suchá, podráždená, začervenaná pokožka mi IDROZOIL preukazuje neoceniteľnú službu.

  31.03.2021
 • Lucie VIRUGEL - hygienický gél na ruky s ozónom

  Naozaj výborný, ruky si dezinfikujem často a tento gél ich ako jeden z mála nevysušuje. Používa už celá rodina.

  25.03.2021
 • Karolina Kubíčková – Havířov Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  S produktom som veľmi spokojná. Pomohol mi od zápalu už po niekoľkých použitiach.

  25.03.2021
 • Lucie OTORIG - ušné kvapky

  Používam pre čistenie ušiek pre deti, nakvapkať a vytečený maz vytriem. Teraz mal syn nejaké ťažkosti po kúpaní, nakvapkali sme a ucho prestalo bolieť.

  25.03.2021
 • Zdenek Procten - krém na hemoroidy

  Úplne môžem odporučiť tento výrobok !!! dva mesiace sa trápim kvôli hemoroidom, v lekárňach nakúpené veľa mastí a čípkov k ničomu. Krém Procten ihneď po aplikácii upokojujúci stav uvoľnený, lepšia nálada naozaj pomohol ihneď, odporúčam otestovať všetkým čo majú problémy v oblasti konečníka. Som nad mieru spokojný upozorňujem že túto recenziu dávam celkom dobrovoľne a popisujem tu svoje pocity. Ale som prekvapený ako to rýchlo zafungovalo na 100%

  25.03.2021
 • Hanka NEUROFISIODOL - emulgél na neuropatie a neuralgie

  Dlhú dobu som trpela pocitmi brnenia na chodidlách. Vyskúšala som prípravok Neurofisiodol a som s ním veľmi spokojná. Pomohol mi vyriešiť môj problém a musím povedať, že teraz už ma pocity brnenia netrápia. A keby znovu začali, viem, “po čom mám siahnuť”. Prípravok zaujal aj môjho lekára neurológa.

  25.03.2021
 • Michaela Blechová - Praha DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Kúpila som prípravok, na bolesti svalov na chronickú boreliózu a že som ich už vyskúšala nespočet, musím povedať že som priamo v šoku ako zaberá na stuhnutosť, akoby svaly skutočne dostali dávku kyslíka. Vrelo odporúčam, je to výnimočný produkt svojím zložením.

  25.03.2021
 • Zdeňka Štroblová – Strážné IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Prípravok Idrozoil som použila na prejavy lupienky, ktoré sa po použití upokojili, mizne začervenanie a celkovo sa uvoľňuje napätie.

  25.03.2021
 • Jana Součková IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Moja dcéra má skúsenosť s Idrozoilom. Všetky sprchové gély, čo sme používali ju dráždili a mala po nich suchú a začervenanú pokožku. Skúsili sme prejsť na mydlá, ale aj mydlá neboli najvhodnejšie. Mydlá boli o niečo lepšie ako sprchové gély, keďže neboli parfemované, ale aj napriek tomu ju dráždili a svrbela ju pokožka. Po vyskúšaní Idrozoilu sa pokožka upokojila, nebola červená, nedráždila, nevysušovala a hlavne nesvrbela. S Idrozoilom sme spokojní a používame ho stále a naďalej používať budeme.

  08.09.2020
 • Josef Derka OTORIG - ušné kvapky

  Používam a znovu som si objednal – som veľmi spokojný.

  08.09.2020
 • Helena Novotná NEUROFISIODOL - emulgél na neuropatie a neuralgie

  Krém Neurofisiodol používam od marca na bolesť nervového pôvodu v ruke, ktorá nastala po vpichu ihly pred uvedením do anestézie. Nie je to ešte celkom dobré, ale stav sa jasne zlepšuje. Bez krému som znižovanie bolesti nepozorovala. Som s ním spokojná – dobre sa roztiera, celkom dlho sa vstrebáva, avšak nie je to nepríjemné. Oceňujem zloženie bez zbytočnej chémie. Krém nezanecháva zvyšky a je cítiť mierne po bylinkách.

  08.09.2020
 • Michaela Vítková OTORIG - ušné kvapky

  Vyskúšala som ušné kvapky Otorig a bola som veľmi spokojná. Často ma boleli uši, buď že mi do nich „nafúkalo“ pri športe alebo sa do nich dostali nejaké nečistoty a vznikol zápal. Kvapky mi od bolesti pomohli, krásne ich upokojili a navyše veľmi príjemne voňajú po olivovom oleji a bylinkách. Super produkt. Odporúčam rozhodne vymeniť aj za vatové tyčinky, ktoré vám môžu spôsobiť zranenia.

  04.09.2020
 • Lucia IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Výborný čistiaci prípravok, máme problém so seboreou u staršieho syna v hlave a mladšieho bábätka s chrastami na hlavičke. Po opakovaných aplikáciách výrazné upokojenie a čistiaci účinok. Odporúčam všetkým.

  26.08.2020
 • Jana Součková Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonka. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

  26.08.2020
 • Lucia Hašková – Jesenice DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Kúpila som si krém Dolaren na boľavú krčnú chrbticu, tiež mi manžel masíroval, naozaj musím pochváliť účinok. Teraz používam na zápästie a šľachu, s bandážou na noc naozaj účinná úľava, cez deň rôzne dvíham syna cca. 9 kg a naozaj mi tento krém pomáha.

  26.08.2020
 • Světlana Fašinová Procten - krém na hemoroidy

  Už po prvom pôrode som začala mať problém s hemoroidmi. Po druhom sa problémy ešte zhoršili a pretrvávajú do súčasnosti. Používala som rôzne masti, vrátane tých na báze dubovej kôry, ktoré síce pomohli, ale trvalo to nejaký čas, prípadne bola liečba sprevádzaná po namazaní ešte väčším pálením. Po použití Proctenu k žiadnemu páleniu po jeho použití nedochádzalo, naopak prakticky hneď som pocítila obrovskú úľavu, používala som ho tak často, ako možnosti dovolili-pokojne aj 5x denne, už na druhý deň bolo po ťažkostiach so svrbením a pálením, ktoré hemoroidy sprevádzajú a došlo aj k ich zmenšeniu-v porovnaní s inými prípravkami rozhodne ďaleko rýchlejšie. Od prvého použitia na neho nedám dopustiť, je to produkt, ktorý zaberá a zmierni bolesť hemoroidov do pár minút a navyše je 100% prírodný!

  26.08.2020
 • Petra C. VIRUGEL - hygienický gél na ruky s ozónom

  Virugel ruky vôbec nevysušuje, po aplikácii mám pocit akoby som použila krém, je to veľmi príjemné, používam denne a určite odporúčam!

  29.04.2020
0 0 votes
Hodnocení
Prihlásiť
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments