Recenzie

 • Dana Urbánková – České Budějovice Procten - krém na hemoroidy

  Používam tento produkt a som s ním veľmi spokojná. Môžem len odporučiť.

  31.03.2021
 • Mgr. Jindřiška Balajová – Hodonín NEUROFISIODOL - gél na neuropatie a neuralgie

  Prípravky spĺňajú moje očakávania, budem používať dlhodobo, lebo okamžitá pomoc na moje problémy nie je.
  Ale zmierňujú ich a nedochádza k zhoršeniu.
  Som veľmi rada, že som ich objavila.

  31.03.2021
 • Ondřej Velek – Chroboly DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Prípravky pomáhajú a môžem len odporučiť.

  31.03.2021
 • Alexandra Forštová – Příbram IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Bola som veľmi spokojná, najmä s prípravkom IDROZOIL, ktorý je pre mňa nenahraditeľný v starostlivosti o pleť. Trpím atopickým ekzémom a žiadny iný prípravok na umývanie tváre nie je k mojej pleti tak šetrný ako IDROZOIL. Práve v tejto neľahkej dobe, keď nosenie rúška zhoršuje stav pleti – suchá, podráždená, začervenaná pokožka mi IDROZOIL preukazuje neoceniteľnú službu.

  31.03.2021
 • Lucie VIRUGEL - hygienický gél na ruky s ozónom

  Naozaj výborný, ruky si dezinfikujem často a tento gél ich ako jeden z mála nevysušuje. Používa už celá rodina.

  25.03.2021
 • Karolina Kubíčková – Havířov Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  S produktom som veľmi spokojná. Pomohol mi od zápalu už po niekoľkých použitiach.

  25.03.2021
 • Lucie OTORIG - ušné kvapky

  Používam pre čistenie ušiek pre deti, nakvapkať a vytečený maz vytriem. Teraz mal syn nejaké ťažkosti po kúpaní, nakvapkali sme a ucho prestalo bolieť.

  25.03.2021
 • Zdenek Procten - krém na hemoroidy

  Úplne môžem odporučiť tento výrobok !!! dva mesiace sa trápim kvôli hemoroidom, v lekárňach nakúpené veľa mastí a čípkov k ničomu. Krém Procten ihneď po aplikácii upokojujúci stav uvoľnený, lepšia nálada naozaj pomohol ihneď, odporúčam otestovať všetkým čo majú problémy v oblasti konečníka. Som nad mieru spokojný upozorňujem že túto recenziu dávam celkom dobrovoľne a popisujem tu svoje pocity. Ale som prekvapený ako to rýchlo zafungovalo na 100%

  25.03.2021
 • Hanka NEUROFISIODOL - gél na neuropatie a neuralgie

  Dlhú dobu som trpela pocitmi brnenia na chodidlách. Vyskúšala som prípravok Neurofisiodol a som s ním veľmi spokojná. Pomohol mi vyriešiť môj problém a musím povedať, že teraz už ma pocity brnenia netrápia. A keby znovu začali, viem, “po čom mám siahnuť”. Prípravok zaujal aj môjho lekára neurológa.

  25.03.2021
 • Michaela Blechová - Praha DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Kúpila som prípravok, na bolesti svalov na chronickú boreliózu a že som ich už vyskúšala nespočet, musím povedať že som priamo v šoku ako zaberá na stuhnutosť, akoby svaly skutočne dostali dávku kyslíka. Vrelo odporúčam, je to výnimočný produkt svojím zložením.

  25.03.2021
 • Zdeňka Štroblová – Strážné IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Prípravok Idrozoil som použila na prejavy lupienky, ktoré sa po použití upokojili, mizne začervenanie a celkovo sa uvoľňuje napätie.

  25.03.2021
 • Jana Součková IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Moja dcéra má skúsenosť s Idrozoilom. Všetky sprchové gély, čo sme používali ju dráždili a mala po nich suchú a začervenanú pokožku. Skúsili sme prejsť na mydlá, ale aj mydlá neboli najvhodnejšie. Mydlá boli o niečo lepšie ako sprchové gély, keďže neboli parfemované, ale aj napriek tomu ju dráždili a svrbela ju pokožka. Po vyskúšaní Idrozoilu sa pokožka upokojila, nebola červená, nedráždila, nevysušovala a hlavne nesvrbela. S Idrozoilom sme spokojní a používame ho stále a naďalej používať budeme.

  08.09.2020
 • Josef Derka OTORIG - ušné kvapky

  Používam a znovu som si objednal – som veľmi spokojný.

  08.09.2020
 • Helena Novotná NEUROFISIODOL - gél na neuropatie a neuralgie

  Krém Neurofisiodol používam od marca na bolesť nervového pôvodu v ruke, ktorá nastala po vpichu ihly pred uvedením do anestézie. Nie je to ešte celkom dobré, ale stav sa jasne zlepšuje. Bez krému som znižovanie bolesti nepozorovala. Som s ním spokojná – dobre sa roztiera, celkom dlho sa vstrebáva, avšak nie je to nepríjemné. Oceňujem zloženie bez zbytočnej chémie. Krém nezanecháva zvyšky a je cítiť mierne po bylinkách.

  08.09.2020
 • Michaela Vítková OTORIG - ušné kvapky

  Vyskúšala som ušné kvapky Otorig a bola som veľmi spokojná. Často ma boleli uši, buď že mi do nich „nafúkalo“ pri športe alebo sa do nich dostali nejaké nečistoty a vznikol zápal. Kvapky mi od bolesti pomohli, krásne ich upokojili a navyše veľmi príjemne voňajú po olivovom oleji a bylinkách. Super produkt. Odporúčam rozhodne vymeniť aj za vatové tyčinky, ktoré vám môžu spôsobiť zranenia.

  04.09.2020
 • Lucia IDROZOIL - roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

  Výborný čistiaci prípravok, máme problém so seboreou u staršieho syna v hlave a mladšieho bábätka s chrastami na hlavičke. Po opakovaných aplikáciách výrazné upokojenie a čistiaci účinok. Odporúčam všetkým.

  26.08.2020
 • Jana Součková Vulvovagi - sprej na vaginálne zápaly

  Vždy po mesiačikoch mávam svrbenie v okolí genitálií. Používam Vulvovagi, ako dovnútra na sliznicu, tak aj zvonka. O 2 dni mám po probléme. Som s Vulvovagi spokojná.

  26.08.2020
 • Lucia Hašková – Jesenice DOLAREN - emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

  Kúpila som si krém Dolaren na boľavú krčnú chrbticu, tiež mi manžel masíroval, naozaj musím pochváliť účinok. Teraz používam na zápästie a šľachu, s bandážou na noc naozaj účinná úľava, cez deň rôzne dvíham syna cca. 9 kg a naozaj mi tento krém pomáha.

  26.08.2020
 • Světlana Fašinová Procten - krém na hemoroidy

  Už po prvom pôrode som začala mať problém s hemoroidmi. Po druhom sa problémy ešte zhoršili a pretrvávajú do súčasnosti. Používala som rôzne masti, vrátane tých na báze dubovej kôry, ktoré síce pomohli, ale trvalo to nejaký čas, prípadne bola liečba sprevádzaná po namazaní ešte väčším pálením. Po použití Proctenu k žiadnemu páleniu po jeho použití nedochádzalo, naopak prakticky hneď som pocítila obrovskú úľavu, používala som ho tak často, ako možnosti dovolili-pokojne aj 5x denne, už na druhý deň bolo po ťažkostiach so svrbením a pálením, ktoré hemoroidy sprevádzajú a došlo aj k ich zmenšeniu-v porovnaní s inými prípravkami rozhodne ďaleko rýchlejšie. Od prvého použitia na neho nedám dopustiť, je to produkt, ktorý zaberá a zmierni bolesť hemoroidov do pár minút a navyše je 100% prírodný!

  26.08.2020
 • Petra C. VIRUGEL - hygienický gél na ruky s ozónom

  Virugel ruky vôbec nevysušuje, po aplikácii mám pocit akoby som použila krém, je to veľmi príjemné, používam denne a určite odporúčam!

  29.04.2020