OTORIG – ušné kvapky

(Poradňa: 0)
(6 recenzií zákazníkov)

10,36  s DPH

 

Unikátne ušné kvapky s aktívnymi “Ozonidmi”.

Rýchlo znižujú zápal a výrazne uľavujú od bolesti ucha a zvukovodu. Uvoľňujú ušný maz.

100% prírodné zloženie. Vhodné pre deti, dospelých a staršie osoby.

Balenie 10 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Predáva sa aj v LEKÁRŇACH po celom Slovensku

 

Na sklade

Kategórie: Značka:

Popis

OTORIG je vysoko účinná zdravotnícka pomôcka pre úľavu od bolesti a podporu hojenia zápalov vonkajšieho ucha a zvukovodu.

Účinná prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. OTORIG pôsobí na fyzikálnom a fyziologickom princípe a neobsahuje žiadnu chemickú liečivú látku.

OTORIG obsahuje patentovanú zložku OzoilE®s aktívnymi ozonidmi, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

INDIKÁCIE

UCHO: akútny a chronický zápal vonkajšieho ucha, otomykóza, zápal blanky bubienka (bulózne hemoragická myringitída), ekzém, keratóza, ušný maz, zápal spôsobený ušnými načúvacími prístrojmi

Pôsobí antimikrobiálne, znižuje zápal, rýchlo uľavuje od bolesti. Na zmäkčenie a ľahšie uvoľnenie ušného mazu. Na ochranu pokožky zvukovodu a zníženie svrbenia pri nedostatočnej tvorbe ušného mazu. Na upokojenie a prevenciu zápalu v dôsledku používania slúchadiel alebo zvukovodových chráničov sluchu.

Proti bolesti a zápalu vonkajšieho zvukovodu. Chráni ucho pred nepriaznivými faktormi prostredia (prach, nečistoty). Používa sa pre špeciálnu ušnú hygienu a proti zápalu vonkajšieho ucha.

AKO POUŽÍVAŤ

Nasmerujte kvapkadlo do zvukovodu. Súčasne nakloňte hlavu na druhú stranu. Dospelí: 3-4 kvapky dvakrát denne. Deti: 1-2 kvapky dvakrát denne. Dĺžka hojenia závisí na rýchlosti zlepšenia či vymiznutia príznakov.

Prípady precitlivenosti alebo vedľajších účinkov nie sú známe. Ak sa však objavia, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom.

ZLOŽENIE

 • OzoilE® (patent. zložka – stabilné Ozonidy s vitamínom E)
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
 • Mentol – má analgetický a uľavujúci účinok

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva. Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného, extra panenského olivového oleja, ktoré pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

Zdravotnícka pomôcka. Čítajte písomnú informáciu.

6 recenzií k OTORIG – ušné kvapky

 1. Pavel Svatoň

  Výborný prípravok na zápaly stredného ucha. Pomohol mi opakovane.
  Tieto kvapky som využil pri bolesti ucha počas prechladnutia. Stačili 3 kvapky a bolesť zmizla za 30 minút.

 2. Petra Penaková – Olomouc

  Kvapky do uší splnili moje očakávania a hlavne mi pomohli.

 3. Petra Penaková – Olomouc

  S ušnými kvapkami som spokojná. Pomohli mi.

 4. Lucie

  Používam pre čistenie ušiek pre deti, nakvapkať a vytečený maz vytriem. Teraz mal syn nejaké ťažkosti po kúpaní, nakvapkali sme a ucho prestalo bolieť.

 5. Josef Derka

  Používam a znovu som si objednal – som veľmi spokojný.

 6. Michaela Vítková

  Vyskúšala som ušné kvapky Otorig a bola som veľmi spokojná. Často ma boleli uši, buď že mi do nich „nafúkalo“ pri športe alebo sa do nich dostali nejaké nečistoty a vznikol zápal. Kvapky mi od bolesti pomohli, krásne ich upokojili a navyše veľmi príjemne voňajú po olivovom oleji a bylinkách. Super produkt. Odporúčam rozhodne vymeniť aj za vatové tyčinky, ktoré vám môžu spôsobiť zranenia.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt OTORIG – ušné kvapky

Máte otázku k produktu?