Zľava!

2x OTORIG – kvapky do uší

(Poradňa: 0)
(1 recenzia zákazníka)

18,65  s DPH

ČO BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 2x OTORIG ušné kvapky za zvýhodnenú cenu

Unikátne ušné kvapky s aktívnymi “Ozonidmi”.

Rýchlo znižujú zápal a výrazne uľavujú od bolesti ucha a zvukovodu. Uvoľňujú ušný maz.

Vhodné pre deti, dospelých a staršie osoby.

 Balenie 10 ml

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

 

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

 

Na sklade

Kategórie:

Popis

OTORIG ušné kvapky.  Vysoko účinná zdravotnícka pomôcka pre úľavu od bolesti a podporu hojenia zápalov vonkajšieho ucha a zvukovodu.

Účinná prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. OTORIG pôsobí na fyzikálnom a fyziologickom princípe a neobsahuje žiadnu chemickú liečivú látku.

OTORIG obsahuje patentovanú zložku OzoilE®s aktívnymi ozonidmi, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

INDIKÁCIE

UCHO: akútny a chronický zápal vonkajšieho ucha, otomykóza, zápal blanky bubienka (bulózne hemoragická myringitída), ekzém, keratóza, ušný maz, zápal spôsobený ušnými načúvacími prístrojmi

Pôsobí antimikrobiálne, znižuje zápal, rýchlo uľavuje od bolesti. Na zmäkčenie a ľahšie uvoľnenie ušného mazu. Na ochranu pokožky zvukovodu a zníženie svrbenia pri nedostatočnej tvorbe ušného mazu. Na upokojenie a prevenciu zápalu v dôsledku používania slúchadiel alebo zvukovodových chráničov sluchu.

Proti bolesti a zápalu vonkajšieho zvukovodu. Chráni ucho pred nepriaznivými faktormi prostredia (prach, nečistoty). Používa sa pre špeciálnu ušnú hygienu a proti zápalu vonkajšieho ucha.

AKO POUŽÍVAŤ

Nasmerujte kvapkadlo do zvukovodu. Súčasne nakloňte hlavu na druhú stranu. Dospelí: 3-4 kvapky dvakrát denne. Deti: 1-2 kvapky dvakrát denne. Dĺžka hojenia závisí na rýchlosti zlepšenia či vymiznutia príznakov.

Prípady precitlivenosti alebo vedľajších účinkov na ušné kvapky OTORIG nie sú známe. Ak sa však objavia, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom.

ZLOŽENIE

  • OzoilE® (patent. zložka – stabilné Ozonidy s vitamínom E)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov
  • Mentol – má analgetický a uľavujúci účinok

 

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva. Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného, extra panenského olivového oleja, ktoré pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

Zdravotnícka pomôcka. Čítajte písomnú informáciu.

1 recenzia k 2x OTORIG – kvapky do uší

  1. Michaela Vítková

    Vyskúšala som ušné kvapky Otorig a bola som veľmi spokojná. Často ma boleli uši, buď že mi do nich „nafúkalo“ pri športe alebo sa do nich dostali nejaké nečistoty a vznikol zápal. Kvapky mi od bolesti pomohli, krásne ich upokojili a navyše veľmi príjemne voňajú po olivovom oleji a bylinkách. Super produkt. Odporúčam rozhodne vymeniť aj za vatové tyčinky, ktoré vám môžu spôsobiť zranenia.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt 2x OTORIG – kvapky do uší

Máte otázku k produktu?