OTORIG – ušné a nosové kvapky

10,36  s DPH

 

Unikátny nosové a ušné kvapky s aktívnymi “Ozonidy”. Rýchlo znižuje zápal nosovej sliznice pri vírusovej, bakteriálnej alebo alergickej nádche. Výrazne uľavuje od bolesti a zápalu ucha a zvukovodu. Uvoľňuje ušný maz.

Vhodný pre deti, dospelých a staršie osoby. Balenie 10 ml

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

  • OzoilE® (patent. zložka – stabilný Ozonidy s vitamínom E)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov
  • Mentol – má analgetický a uľavujúca účinok
Kategórie:

Popis

OTORIG je vysoko účinný zdravotnícky prípravok pre úľavu od bolesti a podporu hojenia zápalov sliznice dutiny nosovej a vonkajšieho ucha a zvukovodu.

OTORIG je účinná prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. OTORIG pôsobí na fyzikálnom a fyziologickom princípe neobsahuje žiadnu chemickú liečivo.

OTORIG obsahuje patentovanú zložku OzoilE®s aktívnymi ozonid, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

INDIKÁCIE

NOS: zápal a infekcie dutiny nosovej. Bakteriálna, vírusová, alergická a atrofická nádcha, vredy a nosovej krusty, ragády

UCHO: akútny a chronický zápal vonkajšieho ucha, otomykóza, zápal blanky bubienka (bulózne hemoragická myringitida), ekzém, keratóza, ušný maz, zápal spôsobený ušnými načúvacími prístrojmi

Proti bolesti a zápalu vonkajšieho zvukovodu. Chráni ucho pred nepriaznivými faktormi prostredia (prach, nečistoty). Rozpúšťa prebytočný ušný maz a uvoľňuje zvukovod. Používa sa pre špeciálne ušné hygienu a proti zápalu vonkajšieho ucha.

AKO POUŽÍVAŤ

Pri použití do dutiny nosnej: Dospelí a deti: 1 – 2 kvapky do každej nosovej dierky dvakrát denne.Aby ste OTORIG aplikovali šetrne a dostali sa do zle prístupných častí nosa, použite vatové tyčinky

Pri použití do ucha: Nasmerujte kvapkadlo do zvukovodu. Súčasne nakloňte hlavu na druhú stranu. Dospelí: 3-4 kvapky dvakrát denne.Deti: 1-2 kvapky dvakrát denne. Dĺžka liečby závisí na rýchlosti zlepšenie či vymiznutí príznakov..

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbenie. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.