Procten – krém na hemoroidy

15,16  s DPH

 

Unikátná novinka s aktívnymi “Ozonidy”. Veľmi rýchle hojí hemoroidy, zápaly sliznice konečníka, análne fisúry a ulcerózna proktokolitídy. Účinne znižuje zápal, svrbenie, pálenie, začervenanie a opuch.

Tuba 40 ml

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE:

 

  • OzoilE® (stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Olej z listů čajovníku) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov
  • Sůl kyseliny hyaluronové – vysoká viskoelasticita kyseliny hyalurónovej prispieva k ochrane sliznice konečníka. Je veľmi účinná pri obnove tkaniva a jej regeneráciu
  • Arginin – znižuje kľudový análny tlak a stimuluje regeneráciu tkanív
  • Extrakt z listov čiernych ríbezlí– posilňuje žily – má flebotonický a vazoprotektivní účinok. Je definovaný ako “prirodzený kortizón” a má protizápalový účinok
  • Včelí vosk– má regeneračné a protizápalové vlastnosti. Vytvára na sliznici film, ktorý udržuje vlhkosť. Vytvára ochrannú bariéru a urýchľuje obnovu tkaniva.
Kategórie:

Popis

PROCTEN krém na hemoroidy je jedným z najúčinnejších zdravotníckych prípravkov pre rýchle hojenie hemoroidov a zápalov konečníka. Účinne znižuje zápal, svrbenie, pálenie a začervenanie. Uľavuje od bolesti.

Obsahuje patentovanú zložku OZOILE, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja.

INDIKÁCIE

K lokálnej liečbe hemoroidov, zápalu sliznice konečníka, análnych fisúr, ulcerujících proktokolitída. Pôsobí protizápalovo, znižuje začervenanie, svrbenie, pálenie a opuch. Má ochranné a lubrikačné pôsobenia. Obnovuje postihnutú a poničenú tkanivo. Výrazne stimuluje tkanivovú regeneráciu a epitelizáciu.

AKO POUŽÍVAŤ

Dôkladne umyte postihnutia miesto vodou alebo najlepšie prípravkom IDROZOIL – roztokom na umývanie a čistenie, zriedeným s vodou a osušte. Na zápal sliznice konečníka: upevnite na tubu rektálna aplikátor a aplikujte na postihnutú plochu večer, ráno a po každom vyprázdnení, kým nedôjde k zlepšeniu. Na hemoroidy a ragády: aplikujte prípravok priamo na postihnutú plochu. Dĺžka liečby závisí na rýchlosti zmiernenie či vymiznutiu ťažkostí.

INŠTRUKCIE

Neužívajte vnútorne a uchovávajte mimo dosahu detí. Nie sú známe žiadne prípady vedľajších či alergických účinkov. Ak by nastali, prerušte používanie lieku a obráťte sa na svojho lekára. Pred použitím si dobre umyte ruky. Po použití starostlivo uzavrite. Skladujte v suchu, mimo dosahu tepelného a slnečného žiarenia. Dátum expirácie sa vzťahuje iba k narušenej prípravku. Spotrebujte najlepšie do 6 mesiacov po prvom otvorení.


ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbenie. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonid.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Procten – krém na hemoroidy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *