NEUROFISIODOL – gél na neuropatie a neuralgie

(Poradňa: 0)
(3 recenzie zákazníkov)

14,36  s DPH

 

Inovatívny prípravok s aktívnymi “Ozonidmi”.

Na lokálnu liečbu periférnej neuropatie a neuralgie. Znižuje bolesť, pocit mravčenia, svrbenie a brnenie. Pôsobí proti svalovej atrofii, zlepšuje funkcie svalov a nervov.

100% prírodné zloženie.

Tuba 40 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Predáva sa aj v LEKÁRŇACH po celom Slovensku

 

Na sklade

Popis

 

NEUROFISIODOL emulgél na neuropatie a neuralgie

NEUROFISIODOL je vysoko účinný 100% prírodná zdravotnícka pomôcka na ošetrovanie periférnej neuropatie a neuralgie (bolesti nervov).

Účinná a prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. Je praktický a ľahko použiteľný.

NEUROFISIODOL Obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátna patentovanou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

NA ČO JE URČENÝ?

NEUROFISIODOL je určený na lokálne použitie pri liečbe periférnej neuropatie a neuralgie rôznej etiológie. Znižuje pocit bolesti, svrbenie, mravenčenie a brnenie. Pôsobí proti svalovej atrofii a prispieva k regenerácii nervosvalovej funkcie.

AKO POUŽÍVAŤ?

Na vonkajšie lokálne použitie. Prípravok aplikujte priamo na postihnutú oblasť a masírujte, až sa úplne vstrebe. Nepoužívajte na poranenú kožu. Denné frekvencie aplikácie a celková doba ošetrovania závisí na uvážení lekára. Prípravok sa odporúča používať dvakrát denne. Používajte na zdravú pokožku. Neaplikujte na sliznicu.

INŠTRUKCIE

Neužívajte vnútorne a uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte po vypršaní exspirácie. Nepoužívajte, ak je balenie poškodené. Prípravok by sa nemal používať v prípade známej precitlivenosti na extrakt z chilli papriky. Po použití dôkladne opláchnite ruky vodou. Nie sú známe prípady vedľajších či alergických účinkov. Ak by nastali, prerušte používanie prípravku a obráťte sa na svojho lekára.

 

ZLOŽENIE

 • OzoilE® (stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
 • Extrakt z kvetov Arniky horskej – má analgetický účinok. Pôsobí proti podliatinám, opuchom, svalovým a šľachovým léziám
 • Capsicum Annuum (výťažok z chilli papriky) – má analgetický a protizápalový účinok. Znižuje mediátory zápalu a zlepšuje funkciu svalov
 • Harpagofyt (čertov špár) – má protizápalový, analgetický a protireumatický účinok. Znižuje mediátory zápalu a zvyšuje pohyblivosť svalov a kĺbov
 • Výťažok z listov čiernych ríbezlí – posilňuje žily – má flebotonický a vazoprotektívny účinok. Je definovaný ako “prirodzený kortizón” a má protizápalový účinok
 • ARGININ, VALIN, ISOLEUCIN, LEUCINzlepšujú svalové napätie a pôsobia proti atrofiu svalov
 • GLUTAMIN – Inhibičný účinok periférneho neuroprenosu
 • KYSELINA LIPOOVÁpôsobí proti oxidačným degeneratívnym procesom
 • PANTENOLprotizápalové pôsobenie. Podporuje obnovu a správnu funkciu myelínových obalov nervových vlákien

 

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy na opravu a obnovu tkaniva.

OzoilE® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

OzoilE® obsahuje:

OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

3 recenzie k NEUROFISIODOL – gél na neuropatie a neuralgie

 1. Mgr. Jindřiška Balajová – Hodonín

  Prípravky spĺňajú moje očakávania, budem používať dlhodobo, lebo okamžitá pomoc na moje problémy nie je.
  Ale zmierňujú ich a nedochádza k zhoršeniu.
  Som veľmi rada, že som ich objavila.

 2. Hanka

  Dlhú dobu som trpela pocitmi brnenia na chodidlách. Vyskúšala som prípravok Neurofisiodol a som s ním veľmi spokojná. Pomohol mi vyriešiť môj problém a musím povedať, že teraz už ma pocity brnenia netrápia. A keby znovu začali, viem, “po čom mám siahnuť”. Prípravok zaujal aj môjho lekára neurológa.

 3. Helena Novotná

  Krém Neurofisiodol používam od marca na bolesť nervového pôvodu v ruke, ktorá nastala po vpichu ihly pred uvedením do anestézie. Nie je to ešte celkom dobré, ale stav sa jasne zlepšuje. Bez krému som znižovanie bolesti nepozorovala. Som s ním spokojná – dobre sa roztiera, celkom dlho sa vstrebáva, avšak nie je to nepríjemné. Oceňujem zloženie bez zbytočnej chémie. Krém nezanecháva zvyšky a je cítiť mierne po bylinkách.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tu sa nás môžete opýtať na produkt NEUROFISIODOL – gél na neuropatie a neuralgie

Máte otázku k produktu?