DOLAREN – emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

(Poradňa: 0)
(4 recenzie zákazníkov)

11,16 14,76  s DPH

 

Unikátny emulgél s aktívnymi “Ozonidmi”.

Rýchlo uľavuje od traumatickej, artritickej a reumatickej bolesti. Výrazne pomáha pri hojení zápalov, podliatin, opuchu, svalových a šľachových poraneniach.

100% prírodné zloženie. Vhodný pre deti, športovcov, dospelých a staršie osoby. Možno aplikovať aj súčasne s diatermiou, ultrazvukovou a elektroforéznou magnetickou liečbou.

Tuba s obsahom 50 ml a 100 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Predáva sa aj v LEKÁRŇACH po celom Slovensku

 

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

DOLAREN emulgél je vysoko účinný zdravotnícky prípravok na úľavu od bolesti a podporu hojenia kĺbových, svalových a šlachových zápalov, opuchov, podliatin a poranení.

Obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja.


OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY a KYSLÍK uvoľnené z lokálneho ozónu, na pokožke ošetrené emulgélom, rýchlo znižujú zápal a napomáhajú tak rýchlej regenerácii a obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

Na lokálne ošetrenie poúrazových, artritických a reumatických bolestí. Pôsobí proti zápalom, podliatinám, opuchom, svalovým a šlachovým léziám. Je vhodný najmä pre deti, adolescentov, starších ľudí, športovcov a kardiakov.

INDIKÁCIE

Na lokálne hojenie poúrazových, artritických a reumatických kĺbových bolestí. Na lokálne hojenie svalových a šľachových zápalov a poranení. Pôsobí protizápalovo, pomáha pri hojení podliatin a opuchov.  Bez obmedzenia možno používať v letných mesiacoch – pri pobyte na slnku nevyvoláva včasné ani neskoré toxoalergické kožné reakcie, ošetrenú pokožku netreba pred slnkom chrániť.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste na bolestivé miesto a masírujte až do úplného vstrebania. Aplikujte 2-3 x denne až do vymiznutia bolesti alebo podľa odporúčania lekára. V prípade chronickej bolesti aplikujte počas prvých 15 dní 3 x denne, potom 2 x denne (ráno a večer) ako udržiavaciu kúru. Celková dĺžka hojenia závisí od rýchlosti odpovede na ošetrovanie.

INŠTRUKCIE

Dolaren Emulgél je určený na vonkajšie použitie. Neužívajte vnútorne a uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Prípady precitlivenosti alebo vedľajších účinkov nie sú známe, ale ak sa objavia, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo dosahu zdroja tepla a slnečného žiarenia. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neporušený a dokonale uchovaný prípravok. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

ZLOŽENIE

 • OzoilE® (stabilné Ozonidy s vitamínom E acetátom)
 • Extrakt z kvetov Arniky horskej – má analgetický účinok. Pôsobí proti podliatinám, opuchom, svalovým a šľachovým léziám
 • Extrakt z koreňa Harpagofytu – má protizápalový, analgetický a protireumatický účinok. Znižuje mediátory zápalu a zvyšuje pohyblivosť svalov a kĺbov
 • Extrakt z listov čiernych ríbezlí – posilňuje žily – má flebotonický a vazoprotektívny účinok. Je definovaný ako “prirodzený kortizón” a má protizápalový účinok
 • Bromelain – zabraňuje vzniku agregátov (krvných zrazenín). Má protiedémový a fybrinolytický účinok
 • Pantenol – má protizápalové pôsobenie. Podporuje obnovu a správnu funkciu myelínových obalov nervových vlákien
 • Mentol – analgetický a uľavujúci účinok
 • Glukosamín a chondroitín sulfát – na obnovu pohybových schopností
 • Extrakt z kadidlovníka pilovitého – zmierňuje zápal súvisiaci s artritídou a artrózou

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy na opravu a obnovu tkaniva.

OzoilE® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

OzoilE® obsahuje:

OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

4 recenzie k DOLAREN – emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

 1. Martin P.

  Dolarenom som si večer namazal boľavé lýtka po dlhom behu na lyžiach. Do rána veľká úľava od bolesti a celkovo bezva pocit. Mohol som ísť znovu na ďalšiu túru. Za mňa vynikajúci produkt!

 2. Ondřej Velek – Chroboly

  Prípravky pomáhajú a môžem len odporučiť.

 3. Michaela Blechová – Praha

  Kúpila som prípravok, na bolesti svalov na chronickú boreliózu a že som ich už vyskúšala nespočet, musím povedať že som priamo v šoku ako zaberá na stuhnutosť, akoby svaly skutočne dostali dávku kyslíka. Vrelo odporúčam, je to výnimočný produkt svojím zložením.

 4. Lucia Hašková – Jesenice

  Kúpila som si krém Dolaren na boľavú krčnú chrbticu, tiež mi manžel masíroval, naozaj musím pochváliť účinok. Teraz používam na zápästie a šľachu, s bandážou na noc naozaj účinná úľava, cez deň rôzne dvíham syna cca. 9 kg a naozaj mi tento krém pomáha.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt DOLAREN – emulgél proti bolesti, 50 ml nebo 100 ml balenie

Máte otázku k produktu?


 

Možno by sa Vám páčilo…