Tipy na vianočné darčeky 

Neviete si rady s výberom originálnych darčekov pre svojich najbližších? Už nemusíte hľadať. Nadeľte im krásne vianočné balenie inovatívnych prípravkov Ozonidy, ktoré potešia aj pomôžu.

Potešte svojich blízkych a nadeľte im darček pre zdravie

Darčekové balenia inovatívnych prípravkov Ozonidy sú skvelou voľbou pod vianočný stromček pre Vašich najbližších. Vďaka aktívnym ozonidom a patentovanej zložke OZOILE® pomáhajú prípravky Ozonidy k zníženiu zápalu, infekcie, bolesti, opuchu, svrbeniu či začervenaniu. Darujte 100% prírodné produkty, ktoré sú alternatívou liekov a steroidov pre použitie na koži – darček, ktorý Vaši blízki určite ocenia.

Opruzeniny

Prípravky Ozonidy v krásnom vianočnom balení

Vyberte si z našej ponuky vianočných balení a prekvapte tak svojich blízkych originálnym darčekom. Ku každému baleniu navyše získate KUPÓN 4 € na ďalší nákup.

DARČEKOVÁ SÚPRAVA PROTI BOLESTI,
BRNENIU A MRAVČENIU

DOLAREN emulgél proti bolesti 100 ml
NEUROFISIODOL emulgél na neuropatie
a neuralgie 40 ml
NAHRIEVACIE SRDIEČKO 15 x 15 cm

Zakúpením darčekového balenia získate:
• ZĽAVU 10 %
• DARČEKOVÉ BALENIE

DARČEKOVÁ SÚPRAVA
DO KAŽDEJ LEKÁRNIČKY

RIGENOMA sprej na rany 20 ml
IDROZOIL umývací a ošetrujúcí roztok 150 ml
DOLAREN emulgél proti bolesti 100 ml
RIGENOMA hojivý krém 40 ml

Zakúpením darčekového balenia získate:
• ZĽAVU 10 %
• DARČEKOVÉ BALENIE

DARČEKOVÁ SÚPRAVA PROTI BOLESTI KĹBOV, SVALOV A ŠLIACH

2x DOLAREN emulgél proti bolesti 100 ml
MASÁŽNY JEŽKO

Zakúpením darčekového balenia získate:
• ZĽAVU 10 %
• DARČEKOVÉ BALENIE

Prečo práve prípravky Ozonidy?

Prípravky Ozonidy sú inovatívnymi účinnými pomocníkmi na báze aktívnych ozonidov a patentovanej zložky OZOILE®, ktoré výrazne podporujú hojenie, pôsobia proti baktériám, vírusom, kvasinkám a plesniam a celkovo proti zápalu, bolesti a svrbeniu. Ak hľadáte alternatívu k liekom a steroidom, prípravky Ozonidy sú presne to pravé. Vďaka svojmu 100% prírodnému zloženiu sú prípravky Ozonidy vhodné pre všetky vekové kategórie.

 

Prečítajte si najnovšie skúsenosti zákazníkov s prípravkami Ozonidy

Kúpila som si krém Dolaren na boľavú krčnú chrbticu, tiež mi manžel masíroval, naozaj musím pochváliť účinok. Teraz používam na zápästie a šľachu, s bandážou na noc naozaj účinná úľava, cez deň rôzne dvíham syna cca. 9 kg a naozaj mi tento krém pomáha.

Lucie Hašková, Jesenice - DOLAREN emulgél

Krém Neurofisiodol používam na bolesť nervového pôvodu v ruke, ktorá nastala po vpichu ihly pred uvedením do anestézie. Nie je to ešte celkom dobré, ale stav sa jasne zlepšuje. Bez krému som znižovanie bolesti nepozorovala. Som s ním spokojná – dobre sa roztiera, celkom dlho sa vstrebáva, avšak nie je to nepríjemné. Oceňujem zloženie bez zbytočnej chémie. Krém nezanecháva zvyšky a je cítiť mierne po bylinkách.

Helena Novotná - NEUROFISIODOL emulgél

Kúpila som prípravok, na bolesti svalov na chronickú boreliózu a že som ich už vyskúšala nespočet, musím povedať že som priamo v šoku ako zaberá na stuhnutosť, akoby svaly skutočne dostali dávku kyslíka. Vrelo odporúčam, je to výnimočný produkt svojím zložením.

Michaela Blechová, Praha - DOLAREN emulgél

Bola som veľmi spokojná, najmä s prípravkom IDROZOIL, ktorý je pre mňa nenahraditeľný v starostlivosti o pleť. Trpím atopickým ekzémom a žiadny iný prípravok na umývanie tváre nie je k mojej pleti tak šetrný ako IDROZOIL. Práve v tejto neľahkej dobe, keď nosenie rúška zhoršuje stav pleti – suchá, podráždená, začervenaná pokožka mi IDROZOIL preukazuje neoceniteľnú službu.

Alexandra Forštová - IDROZOIL umývací a ošetrujúci roztok

Neváhajte a nadeľte svojim blízkym darčekové balenia prípravkov Ozonidy, ktoré zakúpite na našom e-shope Ozonidy.sk.

 

Akcia platí iba do 10. 1. 2024.

Pripojte sa k nám na sociálnych sieťach a nezmeškajte tak už ani jednu novinku!

Zdravotnícke pomôcky. Čítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Ďalšie články

Psoriáza: príznaky a tipy, ako si s ňou poradiť

Psoriáza: príznaky a tipy, ako si s ňou poradiť

Psoriáza: príznaky a tipy, ako si s ňou poradiť Objavila sa na Vašej koži psoriáza, ktorá svrbí, páli alebo len škaredo vyzerá? Hoci nejde o nákazlivé ochorenie, mali by ste začať s včasnou liečbou, aby sa mohla Vaša koža pekne zahojiť. Spoločne sa pozrieme, ako to...

6 tipov, ako predísť bolesti svalov

6 tipov, ako predísť bolesti svalov

6 pravidiel, ako predísť bolesti svalov (a ako sa jej zbaviť)Tiež vás to slniečko láka von a dať si poriadne do tela? Ako si šport maximálne užiť a pritom predísť bolestiam z natiahnutých svalov?Ako bolesti svalov predísť?1) Rozohrejte sa Než začnete cvičiť, venujte...