ACNOZOIL – KRÉM NA AKNÉ

(Poradňa: 0)

12,40  s DPH

 

Inovatívna zdravotnícka pomôcka s patentovanou zložkou OzoilE®.

Na prevenciu a podporu liečby akné všetkých foriem a dermatologických ochorení. Pôsobí antimikrobiálne proti infekcii, znižuje zápal, podráždenie, začervenanie a svrbenie. Znižuje tvorbu kožného mazu a čiernych bodiek.

Obsah balenia 40 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Kategórie:

Popis

ACNOZOIL® krém na akné je vysoko účinná zdravotnícka pomôcka na prevenciu a podporu hojenia kožných zápalovÚčinná prírodná alternatíva podpory liečby akné k lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom.

PRE STAROSTLIVOSŤ O PROBLEMATICKÚ POKOŽKU

péče o aknéNA PLEŤ I POKOŽKU TELA:  pro prevenci a podporu hojení akné a dalších kožních onemocnění, které se projevují zánětem, podrážděním, zarudnutím, svěděním, vysušováním a olupováním pokožky.

Pôsobí antimikrobiálne. Eliminuje infekciu, znižuje zápal, podráždenie, začervenanie a svrbenie.
Znižuje tvorbu kožného mazu a tzv. čiernych bodiek.
Znižuje riziko vzniku pigmentových škvŕn a jaziev po akné.

AKO POUŽÍVAŤ

ACNOZOIL krém naneste priamo na postihnutú oblasť a jemne do pokožky vmasírujte. Aplikáciu opakujte 2-3x denne.

Na zvýšenie účinnosti odporúčame pokožku pred použitím ACNOZOIL krému vyčistiť špeciálnym umývacím a ošetrujúcim roztokom IDROZOIL.

Trvanie liečby závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti a rýchlosti reakcie na terapiu. Nie sú známe žiadne prípady vedľajších či alergických účinkov. Pokiaľ by nastali, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom. Nie sú známe žiadne prípady interakcie s liekmi a inými liečivými látkami.

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

OzoilE® (patentovaná zložka s vitamínom E acetátom) – pôsobí proti zápalu, začervenaniu, svrbeniu, páleniu, opuchu, prenáša kyslík do tkanív a podporuje regeneráciu tkaní
Kyselina azaelová (z OzoilE®) – pôsobí proti voľným radikálom, pigmentácii, vzniku jaziev
Výťažok z koreňa listnatca pichľavého, výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho, výťažok z listu čiernych ríbezlí, výťažok z prasličky roľnej, kyselina hyalurónová, kyselina tioktová
ACNOZOIL krém neobsahuje žiadnu chemicky vyrobenú účinnú látku.

 

BEZ LEPKU – BEZ FARBÍV – BEZ ALERGÉNOV

ČO JE PATENTOVANÁ ZLOŽKA OZOILE®?

OzoilE® je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy na opravu a obnovu tkaniva. Skladá sa z unikátnej kombinácie ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamín E acetátom.

100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom. Na použitie na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE® obsahuje: OZONIDY získané ozonizáciou extra panenského olivového oleja. pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIOPEROXIDY uvoľnené z Ozonidov pri ich kontakte s kožou alebo sliznicou sú zodpovedné za mikrobicídny a protizápalový účinok (zníženie opuchu, začervenanie, svrbenie). Súčasne uvoľnený KYSLÍK napomáha rýchlej obnove poškodeného tkaniva a jeho funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

 

Zdravotnícka pomôcka. Čítajte starostlivo príbalovú informáciu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ACNOZOIL – KRÉM NA AKNÉ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt ACNOZOIL – KRÉM NA AKNÉ

Máte otázku k produktu?