DERMOZOIL – KRÉM NA DERMATITÍDY

(Poradňa: 0)

14,90  s DPH

 

Inovatívna zdravotnícka pomôcka s patentovanou zložkou OzoilE

Na prevenciu a podporu liečby všetkých foriem dermatitídy, dermatózy a ďalších dermatologických ochorení. Pôsobí antimikrobiálne proti infekcii, znižuje zápal, podráždenie, začervenanie, svrbenie, vysušovanie a olupovanie pokožky.

Obsah balenia 100 ml.

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

Kategórie:

Popis

DERMOZOIL® krém na dermatitídy je zdravotnícka pomôcka na podporu hojenia kožných zápalov (atopický, seboroický, ekzematózny, alergický, kontaktný) i nezápalových dermatóz. Vysoko účinná prírodná alternatíva aantimikrobiálnych a protizápalových lokálnych liekov.

PRE STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU S DERMATITÍDOU

péče o aknéNA PLEŤ i POKOŽKU TELA: na prevenciu a podporu liečby všetkých foriem dermatitíd a dermatologických ochorení, ktoré sa prejavujú zápalom, podráždením, začervenaním, svrbením, vysušovaním a odlupovaním pokožky. Vhodný pre akútne aj chronické kožné postihnutie.

Znižuje zápal, podráždenie, začervenanie a svrbenie.
Pôsobí antimikrobiálne. Eliminuje baktérie, vírusy, plesne.
Pokožku upokojuje, nevysušuje, zvláčňuje.
Pomáha obnoviť prirodzenú ochrannú funkciu pokožky.

 

AKO POUŽÍVAŤ?

DERMOZOIL krém naneste na celú postihnutú oblasť a 5 cm do jej okolia. Krém do pokožky jemne vmasírujte. Aplikáciu opakujte 2-3x denne.

Na zvýšenie účinnosti odporúčame pokožku pred použitím krému vyčistiť špeciálnym umývacím a ošetrujúcim roztokom IDROZOIL.

Trvanie liečby závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti a rýchlosti reakcie na terapiu. Nie sú známe žiadne prípady vedľajších či alergických účinkov. Pokiaľ by nastali, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom. Nie sú známe žiadne prípady interakcie s liekmi a inými liečivými látkami.

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

OzoilE (patentovaná zložka s vitamínom E acetátom) – pôsobí proti zápalu, začervenaniu, svrbeniu, páleniu, opuchu, prenáša kyslík do tkanív a podporuje regeneráciu tkanív.
VVýťažok z listu čiernych ríbezlí – pôsobí ako antioxidant, proti zápalu a svrbeniu.
Výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho – podporuje tvorbu nového tkaniva, upokojuje pokožku.
Kyselina hyalurónová – pomáha obnove kožnej bariéry, spomaľuje stratu vody z pokožky.
Výťažok z koreňa listnatca pichľavého, výťažok z prasličky roľnej, kyselina tioktová.

DERMOZOIL krém neobsahuje žiadnu chemicky vyrobenú účinnú látku.

BEZ LEPKU – BEZ FARBÍV – BEZ ALERGÉNOV

ČO JE PATENTOVANÁ ZLOŽKA OZOILE®?

OzoilE® je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy na opravu a obnovu tkaniva. Skladá sa z unikátnej kombinácie ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamín E acetátom.

100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom. Na použitie na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE® obsahuje: OZONIDY získané ozonizáciou extra panenského olivového oleja. pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIOPEROXIDY uvoľnené z Ozonidov pri ich kontakte s kožou alebo sliznicou sú zodpovedné za mikrobicídny a protizápalový účinok (zníženie opuchu, začervenanie, svrbenie). Súčasne uvoľnený KYSLÍK napomáha rýchlej obnove poškodeného tkaniva a jeho funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

Zdravotnícka pomôcka. Čítajte starostlivo príbalovú informáciu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DERMOZOIL – KRÉM NA DERMATITÍDY”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tu sa nás môžete opýtať na produkt DERMOZOIL – KRÉM NA DERMATITÍDY

Máte otázku k produktu?


 

Možno by sa Vám páčilo…