IDROZOIL roztok na umývanie a ošetrenie pokožky

15,56  s DPH

 

Unikátny 100% prírodný roztok s aktívnymi “ozonid”. Pre vláčnu kožu bez svrbenia, šupín, zápalu a začervenanie. Určený na umývanie a ošetrenie suchej, svrbivé, zapálené kože, sliznice a pokožky hlavy. Čistí, zvlhčuje a zvláčňuje kožu.

Vhodné pre deti, dospelých i alergikov. Pri dermatitíde, atopickom ekzéme a psoriáze.

 

100% prírodné zloženie

  • OzoilE® (stabilné Ozonidy s Vitamínom E acetátom)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov
  • Decil Glucoside – povrchovo aktívna látka sa zjemňujúcim účinkom. Zabraňuje vysušeniu a odmastenie pokožky. Odstraňuje nečistoty
  • Neobsahuje surfaktanty: laurethsulfát sodný, dodecylsíran sodný
Kategórie:

Popis

IDROZOIL roztok je vysoko účinný zdravotnícky prípravok pre každodennú hygienu, umývanie a čistenie suché, podráždené, zapálené a svrbivé kože, sliznice a pokožky hlavy, ktoré môžu byť osídlené mikroorganizmami. Určené aj pre alergikov a osoby s atopickým ekzémom, lupienkou či dermatitídou.

Obsahuje patentovanú zložku OzoilE®, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja.

INDIKÁCIE

Pre každodennú hygienu a čistenie suché, podráždené, zapálené a svrbivé kože, sliznice a pokožky hlavy, ktoré môžu byť osídlené mikroorganizmami. Určené aj pre alergikov a osoby s atopickým ekzémom, lupienkou či dermatitídou.

Pre čistenie análnej oblasti v prípade zápalu sliznice konečníka, hemoroidov, ragád, proktitída a po chirurgických zákrokoch. Zvlášť vhodné pri potrebe častého umývania pokožky počas dňa (napr. Športovej či pracovnej aktivity). Užívanie je indikované aj počas tehotenstva, po pôrode a počas menštruačného cyklu.

Vhodné tiež na ošetrenie a umývanie kože, ktorá je v kontakte s ortopedickými implantátmi, ortézy, sadrovými dlahami. Ideálne pre hojenie a starostlivosť o kožu a sliznice u pacientov pripútaných na lôžko

• Koža a pokožka hlavy: zápalové a svrbivé stavy, vysoká citlivosť kože, abnormálne suchosť (xeróza), dermatóza, lupiny, alergická, dráždivá a seboroická dermatitída, ekzémy

• Hygiena: upokojujúci účinok proti začervenaniu. svrbenie a pálenie

• Dojčatá a deti: atopická a alergická dermatitída, krusty na hlave, zápalové, dráždivé a svrbivé stavy na koži sa začervenaním

• Senioři: zápal, svrbenie, suchá, podráždená, priesvitná kože, alergická, dráždivá, seboroická dermatitída

 

AKO POUŽÍVAŤ

• Čistenie kuže: na mokrú špongiu, žínku alebo dlaň aplikujte primerané množstvo prípravku, jemne pretrite kožu a opláchnite vodou

• Intímna hygiena: aplikujte primerané množstvo prípravku, potrite a vyčistite postihnutú oblasť a potom opláchnite vodou

• Ošetrenie pokožky hlavy: naneste prípravok na mokrú pokožku hlavy, vmasírujte a opláchnite vodou.

 

AKO IDROZOIL PÔSOBÍ

IDROZOIL obsahuje patentovanú zložku OzoilE® , ktorá uvoľňuje tzv. OZONIDY.  Tie pôsobí proti zápalu, začervenanie, svrbenie, pálenie a opuchu. Prenášajú kyslík do tkanív, eliminujú mikróby a ravitalizujú kožu a sliznicu. Obnovujú správnu funkciu kožných buniek.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu pôsobí proti tvorbe lupín a šupín spôsobených Pytyrosporem, proti degeneratívnym procesom a poškodenie tkaniva. Ďalej fungujú ako bio-oxidanty, tj. Eliminujú baktérie, plesne a vírusy.

VITAMÍN E ACETÁTOVÉ zabraňuje pôsobeniu voľných radikálov a poškodenie zdravých buniek. Zvyšuje protizápalový účinok ozonid.OLEJ Z LISTOV ČAJOVNÍKA (tea tree OIL) pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt Bio-peroxidov.

Na rozdiel od väčšiny prípravkov na umývanie pokožky IDROZOIL neobsahuje surfaktanty ako laurylsulfát sodný, Dodecylsulfát sodný (SLS, SLES), ktoré spôsobujú podráždenie, svrbenie a suchosť pokožky. Naproti tomu IDROZOIL obsahuje povrchovo aktívnu látku DECYL Glucoside, ktorá má zjemňujúci účinok, zabraňuje vysúšaniu a odmastenie pokožky. Navyše pomáha odstraňovať nečistoty.

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbenie. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiaducich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje: OZONIDY z ozonizovaného extra panenského olivového oleja pôsobí protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť. BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie. VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “IDROZOIL roztok na umývanie a ošetrenie pokožky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *