Zľava!

2x OTORIG – kvapky do uší a do nosa

20,72  18,65  s DPH

ČO BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 2x OTORIG ušné a nosové kvapky za zvýhodnenú cenu

Unikátne nosové a ušné kvapky s aktívnymi “Ozonidmi”.

Rýchlo znižujú zápal nosovej sliznice pri vírusovej, bakteriálnej alebo alergickej nádche. Výrazne uľavujú od bolesti a zápalu ucha a zvukovodu. Uvoľňujú ušný maz.

Vhodné pre deti, dospelých a staršie osoby.

 Balenie 10 ml

 

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

 

DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR

 

Kategórie:

Popis

OTORIG nosové a ušné kvapky.  Vysoko účinná zdravotnícka pomôcka pre úľavu od bolesti a podporu hojenia zápalov sliznice dutiny nosovej a vonkajšieho ucha a zvukovodu.

Účinná prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. OTORIG pôsobí na fyzikálnom a fyziologickom princípe a neobsahuje žiadnu chemickú liečivú látku.

OTORIG obsahuje patentovanú zložku OzoilE®s aktívnymi ozonidmi, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja.

INDIKÁCIE

NOS: zápal a infekcie dutiny nosovej. Bakteriálna, vírusová, alergická a atrofická nádcha, vredy a nosové krusty, ragády

UCHO: akútny a chronický zápal vonkajšieho ucha, otomykóza, zápal blanky bubienka (bulózne hemoragická myringitída), ekzém, keratóza, ušný maz, zápal spôsobený ušnými načúvacími prístrojmi

Pôsobí antimikrobiálne, znižuje zápal, rýchlo uľavuje od bolesti. Na zmäkčenie a ľahšie uvoľnenie ušného mazu. Na ochranu pokožky zvukovodu a zníženie svrbenia pri nedostatočnej tvorbe ušného mazu. Na upokojenie a prevenciu zápalu v dôsledku používania slúchadiel alebo zvukovodových chráničov sluchu.

Proti bolesti a zápalu vonkajšieho zvukovodu. Chráni ucho pred nepriaznivými faktormi prostredia (prach, nečistoty). Používa sa pre špeciálnu ušnú hygienu a proti zápalu vonkajšieho ucha.

AKO POUŽÍVAŤ

Pri použití do dutiny nosovej:

Dospelí a deti: 1 – 2 kvapky do každej nosovej dierky dvakrát denne. Aby ste OTORIG aplikovali šetrne a dostali sa do zle prístupných častí nosa, použite vatové tyčinky.

Pri použití do ucha:


Nasmerujte kvapkadlo do zvukovodu. Súčasne nakloňte hlavu na druhú stranu. Dospelí: 3-4 kvapky dvakrát denne. Deti: 1-2 kvapky dvakrát denne. Dĺžka hojenia závisí na rýchlosti zlepšenia či vymiznutia príznakov.

Prípady precitlivenosti alebo vedľajších účinkov na nosové a ušné kvapky OTORIG nie sú známe. Ak sa však objavia, prerušte aplikáciu a poraďte sa s lekárom.

 

ZLOŽENIE

  • OzoilE® (patent. zložka – stabilné Ozonidy s vitamínom E)
  • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) – pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov
  • Mentol – má analgetický a uľavujúci účinok

 

ČO JE OZOILE®?

OzoilE® je 100% prírodná alternatíva voči liekom a steroidom na kožu a sliznicu. Výrazne podporuje hojenie, pôsobí proti zápalu, bolesti, svrbeniu. Pôsobí proti baktériám, vírusom a plesniam. Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov.

OzoilE®  je patentovaná zložka, ktorá aktivuje rastové mechanizmy pre opravu a obnovu tkaniva.

Ozoile® je unikátna kombinácia lokálneho ozónu a extra panenského olivového oleja, stabilizovaná vitamínom E acetátom.

Ozoile® obsahuje:

OZONIDY z ozonizovaného, extra panenského olivového oleja, ktoré pôsobia protizápalovo a rýchlo zmierňujú bolesť.

BIO-PEROXIDY z lokálneho ozónu dopravujú kyslík na postihnuté miesta a napomáhajú tak rýchlej obnove poškodenej funkcie.

VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizápalový účinok Ozonidov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “2x OTORIG – kvapky do uší a do nosa”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *